Svadba

Blahoželáme vám k dôležitému kroku vo vašom živote

Tento krok vás privedie k sobášnemu oltáru kde si prisaháte lásku do konca života. Svadba je nepochybne jedným z najdôležitejších momentov v živote dvoch ľudí. Na Altmayeri sa postaráme o to, aby bol tento moment pre vás nezabudnuteľný a váš svadobný deň krásny a bezstarostný. Sme veľmi radi, že máte záujem osláviť svoj veľký deň na Altmayeri! 

Dokonalá svadba?

Naše zariadenie ponúka dva priestory pre usporiadanie svadobnej hostiny. Hlavnú a zároveň novú luxusnú sálu Mon soleil, ktorá poskytuje kapacitu pre svadobnú hostinu až do 150 osôb. Sála poskytuje vonkajšiu terasu so sedením s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Druhý priestor – Poľovnícky salónik s trofejami, ktorý sa nachádza priamo v penzióne a má kapacitu 50 osôb. Salónik má aj menšiu terasu, z ktorej si viete vychutnať výhľad na Banskú Štiavnicu a kalváriu.  

Romantika v prírode?

Penzión Altmayer je ideálnym miestom pre uskutočnenie svadby. Poskytujeme vám svadobnú záhradu kde máme špeciálny priestor pre svadobný obrad. Záhradu viete využiť aj pre rumbar, cigarbar alebo ako oddychové miesto pre vašich hostí.

Radi sa zabávate do rána, či viac dní?

Ubytovacia kapacita v  penzióne je celkovo 12 izieb a 1 svadobný apartmán pre novomanželov. Je tu aj spoločenská miestnosť kde si po akcii viete vychutnať výdatné raňajky. Celkovo tak vieme ubytovať 32 hostí.

Máte už svoj termín svadby?

Naplánujte si nezabudnuteľný zážitok v Altmayeri ešte dnes!

kontaktujte nás