Poľovníctvo

V našich službách ponúkame aj možnosť poľovačky na rôzne druhy zvery. Stačí keď nás kontaktujete cez formulár.

Poľovníctvo

Poľovníctvo je naša vášeň, rovnako ako vášeň pre prírodu. Naša láska k tradíciám vytvára prostredie, kde sa môžete ponoriť do sveta poľovníctva plného dobrodružstva a autenticity.

V srdci Štiavnických vrchov, kde náš penzión nachádza svoje miesto, ponúkame unikátne skúsenosti pre milovníkov poľovníctva. S rozlohou pozemkov obklopených prírodou, sme výnimočne situovaní pre túto činnosť, ktorá spája vášeň pre prírodu s tradičnými hodnotami.

Pre našich hostí, ktorí majú záujem o poľovačku, poskytujeme komplexné služby a starostlivosť. Náš tím skúsených a kvalifikovaných sprievodcov je pripravený Vás previesť nezabudnuteľným poľovníckym dobrodružstvom. Bezpečnosť, etika a rešpekt k prírode sú pre nás prioritou, a preto sa snažíme zabezpečiť, aby každý moment strávený v poľovníckom revíri bol nielen úspešný, ale aj etický a záživný.

Naša lokalita poskytuje výnimočné možnosti pre poľovanie na rôzne druhy zveri, pričom okolie Štiavnických vrchov je známe svojou rozmanitou faunou. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený lovec, prispôsobíme program Vašim individuálnym preferenciám a schopnostiam.

Okrem samotného poľovníctva si môžete vychutnať aj pohostinnosť nášho penziónu. Po dni strávenom v prírode sa môžete vrátiť do útulného a komfortného prostredia, kde Vás čaká vynikajúca kuchyňa a pohodlné ubytovanie.

Veríme, že počas Vášho pobytu v Penzióne Altmayer zažijete nezabudnuteľné chvíle, ktoré spoja vášeň pre poľovníctvo s jedinečným kúskom prírody, ktorý ponúka Štiavnický región. Tešíme sa na to, že Vás privítame a spoločne sa pustíme do dobrodružstva, ktoré si zapamätáte na celý život.

Naplánujte si nezabudnuteľný zážitok v Altmayeri ešte dnes!