Oslava, narodeniny, výročia či stretávky?

Penzión Altmayer vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou, oslavy výročí, či iné spoločenské udalosti. Naši návštevníci si pochvaľujú najmä ticho a krásu okolitej prírody.

Oslava - príjemné posedenie

V našom poľovníckom salóniku si môžete príjemne oddýchnuť pri krbe a pokochať sa krásou trofejí. V peknom počasí si vaši hostia môžu posedieť na terase a vychutnať si svoje jedlo a nápoje na čerstvom vzduchu s výhľadom na Banskú Štiavnicu alebo na okolitú panorámu.

Relax na bicykli a kúpanie v tajchu

Počas pobytu u nás si môžete užiť aj desiatky vybudovaných cyklotrás v okolí. Prechádzaním týchto trás sa môžete zastaviť a osviežiť v tajchoch, ktoré kedysi slúžili na odvod podzemnej vody z baní. Trasy si jednoducho viete pozrieť na stránke bajkom k tajchom.

Trasy bajkom k tajchom vedú prevažne po lesných cestách a chodníkoch. V teréne sú značené prostredníctvom maľovaného znaku „C“, pričom sú použité 4 farby značenia – červená, modrá, zelená a žltá. V dôležitých miestach a v križovaniach trás je pohyb cyklistu usmernený prostredníctvom orientačných cyklosmeroviek.

Dokonalá oslava narodenín alebo výročia

Penzión Altmayer vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou, oslavy výročí, či iné spoločenské udalosti. Príďte si k nám oddýchnuť a osláviť narodeniny, krstiny, promócie, výročie svadby, či akúkoľvek významnú udalosť. Náš personál sa postará o to, aby ste sa cítili uvoľnene a prežili u nás krásne chvíle. V prípade potreby zabezpečíme aj výzdobu priestoru, či iné špeciálne požiadavky. Naši návštevníci si pochvaľujú najmä ticho a krásu okolitej prírody.

Naplánujte si nezabudnuteľný zážitok v Altmayeri ešte dnes!